teklif alın

İzmir 'de Şoförlü araç kiralamak tuiz'le çok kolay!

 • Mükemmel İtibar
 • Kredi Kartı Ücreti Yok
 • Ücretler Dahil
 • Ücretsiz iptal
 • Profesyonel Sürücüler
İzmir 'de Şoförlü araç kiralamak tuiz'le çok kolay!
Seyahatiniz Güvende

Yasal, belgeli araçlarla tamamen güvenli yolculuk

7/24 Hizmet

İhtiyacına göre, istediğin saatte araç talep et

Müşteri Memnuniyeti

Daima en iyi hizmet, müşterilerimiz tarafından şiddetle tavsiye ediliyoruz

YOLCULUK ARAÇLARIMIZ

Tüm ihtiyaçlarınız için; Ekonomik, Lüks ve Gruplara özel araçlarımız

MERCEDES E 200
Luxury VIP
KİŞİ : Max 3
BAVUL : Max 3
SPRİNTER
Luxury VIP
KİŞİ : Max 16
BAVUL : Max 16
MERCEDES VİTO
Luxury VIP
KİŞİ : Max 9
BAVUL : Max 8

İzmir Şöförlü Araç Kiralama

Tuizturizm.com, Türkiye'deki başlıca vip yolcu taşımacılığı acentelerinden biri ve İzmir'de kurulmuştur. İzmir'de şoförlü arabanızı online kiralamak için en iyi seçenek biziz. Saatlik araç kiralama hizmetimiz ile güvenilir ve hızlı bir şekilde İzmir'i ziyaret etmenizi kolaylaştırıyoruz.

Size, İzmir şehri, havalimanı ve çevresinde şoförlü, uzman ve profesyonel özel şoförlerden oluşan, dakik ve takdir edeceğiniz derecede kaliteli hizmeti her zaman uygun bir fiyata garanti ederek araç kiralama hizmeti sunuyoruz.

Tüm şoförlerimiz özel olarak seçilmiştir, Ulaştırma Bakanlığı'nın yönetmenliğine uygun, Milli Eğitim bakanlığı eğitim ve sınavlarına katılarak profesyonel sürücü belgeleri edinilmiştir. Bu nedenle yanılma korkusu olmadan İzmir'de birinci sınıf özel şoför hizmeti sunduğumuzu söyleyebiliriz.

Tuiz Turizm ile kişiselleştirilmiş turlarınız için rezervasyonunuzun tam fiyatını her zaman önceden bilirsiniz. Gizli ücret yoktur. Kaliteli hizmetimizin sunduğu şıklık ve konfor ile gideceğiniz yere varırken, her zaman uygun fiyata mükemmel bir hizmet alacaksınız.
 

İzmir'deki etkinlikler ve kongreler için şoförlü araç kiralayın

Etkinliklerinizin veya kongrelerinizin transferleri için şoförlü araç ihtiyaçlarınızı bizimle kiralayabilirsiniz. Toplantı ve fuarlarınız için minivan sınıfı, düğün arabaları, Mercedes Vito, VIP ve lüks araçlarımız var. İzmir'de sanatçılar, oyuncular, aktrisler, model ajansları veya profesyoneller için transfer ihtiyacınız varsa, şoförlü aracınızı saat veya günlük olarak bizimle kiralamaktan çekinmeyin.

İş gezileri ve kongreler: Başlıca havalimanlarında ve şehirlerde ve tabii ki İzmir şehir ve havalimanlarında iş seyahatleri için kara taşımacılığı sağlıyoruz. İş ekibinizin veya konferans katılımcılarının transferleri için tuizturizm.com'a güvenebilirsiniz. Konuklarınız ister tek başlarına ister gruplar halinde seyahat edin, profesyonel ve sorunsuz bir seyahat deneyimi sağlayacak şoförlü araçlarımız ve deneyime sahibiz.

İzmir'de saatlik şoförlü araç: Şehirde birden çok toplantıya seyahat eden biri misiniz? Bir gezi veya grup geziniz mi var? İzmir'de VIP transfere ihtiyacınız var mı?

Saatlik kişisel şoförünüz olması, bilinmeyen bir şehre gitmeyi veya bir turist gezisi düzenlemeyi basit, kolay ve rahat hale getirir. Saatlik araç kiralama hizmetlerimiz hakkında bilmeniz gerekenleri bize sorun. İzmir'de özel şöförlü araç hizmeti sunuyoruz.

Noktadan noktaya, kapıdan kapıya hizmet: İzmir'de kurumsal ve kişisel seyahatler için noktadan noktaya şoförlü araç hizmeti de sunuyoruz. Profesyonel şoförlerimizden biri, kaç durak yapmanız gerektiğine bakılmaksızın sizi kapıdan kapıya götürecektir. Bizden herhangi bir yükümlülük altına girmeden teklif isteyin, fiyatlarımızın çok uygun olduğunu göreceksiniz. İhtiyacınız olan her şey için Tuiz Turizm ile şöförlü araç kirala!

Transfer ve Şoförlü araç ihtiyaçlarınız için İzmir'de uygun fiyata Minibüs ve Otobüs kiralayın

İzmir'deki gruplar için özel ulaşımımızı kullanın. Grup seyahati söz konusu olduğunda, özellikle yabancı bir şehirde işler oldukça zor olabilir. Ancak Tuizturizm.com ile kurumsal grup seyahatlerini planlamak ve organize etmek hiç bu kadar kolay olmamıştı. Sadece neye ihtiyacınız olduğunu bize bildirin, biz her şeyi halledelim. İzmir'deki şehir turunuzu en iyi fiyata ayırtın.

Grup gezisi planladıysanız, yolda uzman bir kişinin gönül rahatlığı ile seyahat etmenizi sağlayacak şoförlü minibüs kiralama konusunda bize güvenin.

Uygun fiyata minibüs kiralamak, bizimle rezervasyon yaptırarak elinizin altında. İzmir'de 5, 9, 16, 25 ve 55 kişilik minibüs ve otobüslerimiz var. Bunları şirketiniz, düğün, kutlamalar, özel partiler, spor kulüpleri, fuarlar ve kongreler, müzik grupları, müzeler, örenyerleri ve istediğiniz diğer etkinlikler için rezerve edebilirsiniz. Tuizturizm.com ile sorunları unutun ve her şeyin harika olacağından emin olarak şöförlü araç kiralayın.

İzmir'de, Türkiye'nin herhangi bir noktasına ulaşım için ve Türkiye'nin diğer şehirlerin de şoförlü minibüs kiralama hizmetine sahipsiniz. Bizimle iletişime geçin ve size herhangi bir yükümlülük altına girmeden detaylı bir teklif verelim. Operasyon ekibimiz ihtiyacınız olabilecek araç türü konusunda size tavsiyede bulunacaktır.

İzmir'de özel ulaşım ihtiyacınız ne olursa olsun, size uygun şoförlü bir aracımız var.

İzmir'de ve havalimanında Şoförlü araç kiralama hizmetimiz ile ne tür rezervasyon yapabilirsiniz?

 • İzmir'de şoförlü araç kiralama
 • İzmir'de şoförlü minibüs kiralama
 • Düğünler ve kutlamalar
 • Özel transferler
 • Kongreler, fuarlar ve etkinlikler
 • Alışverişler
 • Saatlik araç kiralama
 • Özel etkinlikler
 • Geziler ve Turlar
 • Okul gezileri
 • Limuzin kiralama
 • Özel şoför hizmeti
 • Etkinlikler için servis kiralama
 • VIP araçlar ve Lüks Mercedes Vito
 • İzmir Transfer
 • Özel Turlar
 • Özel kapıdan kapıya transferler
 • Yönetici transferleri
 • Havaalanları, otellere ve yazlıklara özel transferler
 • Müze gezileri için özel araçla turlar
 • İş ve kurumsal seyahatler


İzmir'de hemen Şoförlü Vip Mercedes Vito kirala!

İzmir'de şoförlü lüks araç kiralama hizmetine mi ihtiyacınız var? Premium Mercedes Vito araçlarımızla İzmir şehrinde ve havalimanı için rezerve edebilirsiniz. Çok uygun fiyatlarla VİP Mercedes Vito (Premium) ve Minivan Mercedes Benz Vito, Viano, V Class ve Volkswagen Caravelle aile gezileriz için ayırtın. Şimdi web sitemizden veya telefonla İzmir'deki lüks Mercedes VİP aracınızı ayırtın. Tüm araçlarımız yeni ve çok rahattır. Artık çok uygun bir fiyata özel şoförle seyahat edebilirsiniz.
 
Siz, müşterileriniz veya misafirleriniz için lüks bir VIP şöförlü araç kiralama hizmetine mi ihtiyacınız var? Tuizturizm.com ile İzmir'de VİP şöförlü özel aracınızı birkaç dakika içinde ayırtın. Havalimanı transferleri için veya 4, 8 ve 12 saatlik düzenlemelerle, hatta ihtiyacınıza göre günlerce rezerve edebilirsiniz. Özel bir isteğiniz varsa, tüm gereksinimlerinize uyum sağlayacağız. Lüks özel taşımacılık hizmetlerinizi bizimle birlikte kiralayın ve profesyonelliğimize güvenin.

İzmir'deyseniz, profesyonellik ve iyi bir fiyata yüksek kaliteli hizmet ile size uygun bir VIP aracımız var.

 
 
İzmir'de düğünler için şoförlü araç ve servis kiralama

İzmir'deki düğününüz için şoförlü araç kiralamak mı istiyorsunuz? Sizi evinizden zamanında alıyoruz, ayrıca gelin evine veya nikah salonuna, fotoğraf çekimine ve tabii ki düğün sonrası eğlence ve kutlamalara transfer için hizmet sağlıyoruz. Böyle önemli bir günü kimsenin elinde bırakmayın.

Yakında evleniyor ve İzmir'de düğünler için kiralık gelin arabası ya da misafirleriniz için servis mı arıyorsunuz? Düğünler için özel şoför hizmetimiz ve istediğiniz türden araçlarımız bulunmakta olup, sadece gelin ve damadın ulaşımına özen göstermiyoruz, aynı zamanda uygun gördüğünüz misafirlerin transferlerini de halledebiliyoruz. İzmir'de düğünler için en iyi fiyata araç ve servis kiralama hizmetimizi kullanın.

Düğününüz için Mercedes Vito, Vip Arabölmeli Vito vb. lüks arabalarınızı ayırtın. Grup taşımacılığı için Minibüs, Otobüs ya da V Class araçlarımız var. Ekibimiz ihtiyaçlarınıza en uygun araç türünü seçmenizi tavsiye edebilir. Her şeyle biz ilgileniyoruz.
 
Düğününüzü planlıyor ve hiçbir detayı şansa bırakmak istemiyorsanız mutlaka düğününüz için tarzınızı ve şıklığınızı sergileyebileceğiniz bir araba kiralamayı düşünebilirsiniz.

Şoförlü düğün arabanızı İzmir'de çok uygun fiyata şimdi ayırtın. Düğün arabası kiralama fiyatlarımızı inceleyin. Düğün gününüzde her şeyin mükemmel olmasını ister misiniz? Tuizturizm.com'a güvenin.
 
 
İzmir Adnan Menderes havalimanı şoförlü araç kiralama
Şoförlü araç kiralama hizmetimiz, İzmir Adnan Menderes havalimanındaki varış alanından karşılama hizmetlerini içerir. Aynı şekilde, bir transferin İzmir havalimanındaki kalkış terminaline bırakılmasına ihtiyacınız varsa bize güvenin. Size yardımcı olmak için her zaman hazır olacağımızdan, uçuşunuz rötar yaparsa endişelenmeyin.

İhtiyacınız olan şey, aile gezileri, büyükelçiler, hükümet üyeleri, ünlüler, şahsiyetler veya herhangi bir resmi kuruluş için özel bir şoför hizmeti ise, müşteri destek ekibimiz personelinizle transfer ve şoförlü araç ihtiyaçlarınızı koordine edebilir.

İzmir'de havalimanı transferi için şoförlü araç kiralama hizmetini kiralamak isterseniz, bunu çevrimiçi olarak, anında onay ile, e-posta veya telefonla yapabilirsiniz.
 
İzmir Turları

Merak ediyorsunuz, İzmir'de nereleri gezebilirim?

İhtiyaçlarınıza ve programlara göre uyarlanmış özel tur hizmetleri sunuyoruz. Bu harika şehirdeki ilgi çekici yerleri görmek için size İzmir turu yapma imkanı sunuyoruz. İzmir'de en iyi gezileri yapıyoruz.

Yolculuk boyunca rehberlerimiz her zaman size eşlik edecek. İzmir, çok çeşitli kültür ve eğlence turizmi sunmaktadır.

Seyahatiniz sırasında İzmir'i keşfedin!
 

İzmir turları için minibüs ve otobüs kiralama

Turları beklentilerinizi karşılayacak modern ve bakımlı minibüs ve otobüs filosu ile gerçekleştirmekteyiz. Tüm güvenlik normlarını yerine getiren ve mümkün olan daha yüksek kalitede bir hizmet sunmak için profesyonel bir ekibe sahibiz.
 
Gruplarımızı İzmir'deki en ilgi çekici yerlere minibüs ve otobüslerimizle taşıyoruz. Turlarımız ile İzmir'i eğlenceli ve keyifli bir şekilde keşfedebilirsiniz.
 
Ekibimiz, şehri kendi hızlarında ve kendi yöntemleriyle keşfetmeyi tercih eden gezginlere bağımsız olarak hizmet verir.

 
İzmir'de rehberli turlar

Tuizturizm.com, sizler için İzmir'de çok çeşitli rehberli turlar sunmaktadır. Farkımız, her müşteriye verdiğimiz özen ve kişisel ilgidir.

Grubunuz, tarihi merkezi tanımak için panoramik bir İzmir şehri turuna çıkabilecek ve sonrasında yürüyerek rehberli bir Berlin turunun keyfini çıkarabilecek.

Yolculuklar için rehberli turlarımızla, İzmir'de çok az insanın bildiği ve tarihle dolu otantik ve eşsiz yerlere gidebileceksiniz.

Müze ve ören yerlerini, ziyaret etmek için sıra beklemek zorunda kalmamanız için yönetiyoruz, çünkü güzel şehrimizi tanımak için sadece birkaç saatiniz olduğunu biliyor ve kalış sürenizi optimize edebilmenizi istiyoruz.

Resmi rehberlerimiz de turistlerin hizmetindedir. Birkaç dilde rehberlerimiz var (İngilizce, Rusça, Çince, Fransızca, Almanca ...). Beklentilerinizi karşılayan profesyonel ve nitelikli rehberlerdir.

İzmir'deki tur rehberlerimizi sormakta tereddüt etmeyin.

Turlarımız ve deneyimlerimizle gerçek bir İzmir gibi hissetmenizi ve çok yakında sizi tekrar görmek için en güzel anılarınızı yaşamanızı istiyoruz.
 
İzmir şehir turunuzu Tuiz Turizm ile hızlı ve güvenli bir şekilde ayırtın.

İzmir'de yapacağınız bir şehir turu, tarihi ve kültürel bölgeyi ziyaret etmenizi sağlayacaktır: tarihi yapılar, şehir merkezi ve ilgi çekici yerler. İzmir şoförlü araç kiralama hizmetimiz, gününüz için istediğiniz saatlerde araç kiralamanıza olanak tanır.

Unutulmaz bir turizm günü yaşamak ve İzmir'deki ilgi çekici yerleri ziyaret etmek için mükemmel bir teklif. İzmir'deki şehir turunuzu en iyi fiyata ayırtın.

Daha fazla popüler destinasyon

Şöförlü Araç Kiralama İstanbul

Şöförlü Araç Kiralama Antalya

Şöförlü Araç Kiralama Bodrum

Şöförlü Araç Kiralama Çeşme

Şöförlü Araç Kiralama Kuşadası

 

+90 537 560 36 82
İLETİŞİM NUMARAMIZ
© 2021 Tuizturizm.com Tüm hakları saklıdır.